Kontakt

BIURO HANDLOWE


ADRES BIURA HANDLOWEGO:
ELPEAK Sp. z o.o.
ul. Wandy 16B | 40-322 Katowice

GODZINY OTWARCIA
poniedziałek-piątek 08:00–16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
KONTAKT

Adres e-mail:
zamowienia@elpeak.pl
Telefon:
32 601-23-10 | 32 601-23-42

Biuro


Członek zarządu, dyrektor do spraw rozwoju

Sławomir Szewczyk
tel. 509-815-209
e-mail: slawomir.szewczyk@elpeak.pl

Napisz e-mail

Kierownik zakupu i finansów

Elżbieta Górniak
tel. 32 601-23-10 | 507-460-247
e-mail: elzbieta.gorniak@elpeak.pl

Napisz e-mail

Specjalista ds. marketingu i controllingu

Karolina Radwańska
tel. 32 601 23 10
e-mail: karolina.radwanska@elpeak.pl

Napisz e-mail

Kierownik Biura Obsługi Klienta

Szymon Górniak
tel. 32 601-23-10 | 533-310-446 | 32 601-23-42
e-mail: szymon.gorniak@elpeak.pl

Napisz e-mail

Kierownik działu produktu

Adrian Holek
tel. 530 002 843
e-mail: adrian.holek@elpeak.pl

Napisz e-mail

Specjalista ds. sprzedaży i kontroli jakości

Aleksandra Krzycka
tel. 32 601-23-10
e-mail: aleksandra.krzycka@elpeak.pl

Napisz e-mail

Specjalista ds. IT i ofertowania

Damian Zbroiński
tel. 32 601-23-10
e-mail: damian.zbroinski@elpeak.pl

Napisz e-mail

Koordynatorzy


 
 
 
 
 
 
 

POLSKA POŁUDNIOWO-WSCHODNIA

(małopolskie, podkarpackie):
Maciej Droździk
tel. 512-225-230
maciej.drozdzik@elpeak.pl

Napisz e-mail

POLSKA POŁUDNIOWA

(śląskie, opolskie):
Krzysztof Pokrywa
tel. 514-654-393
krzysztof.pokrywa@elpeak.pl

Napisz e-mail

POLSKA POŁUDNIOWO-WSCHODNIA

(mazowieckie):
Kamil Barszcz
tel. 505-455-610
kamil.barszcz@elpeak.pl

Napisz e-mail

POLSKA PÓŁNOCNO-ZACHODNIA

(wielkopolskie, lubuskie, zachodniopomorskie):
Ryszard Urbanowicz
tel. 507-460-276
ryszard.urbanowicz@elpeak.pl

Napisz e-mail

POLSKA PÓŁNOCNA

(pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie):
Artur Magura
tel. 513-520-454
artur.magura@elpeak.pl

Napisz e-mail

POLSKA WSCHODNIA

(podlaskie, lubelskie, świętokrzyskie):
Sławomir Irzyk
tel. 575-002-274
slawomir.irzyk@elpeak.pl

Napisz e-mail

POLSKA POŁUDNIOWO-ZACHODNIA

(łódzkie, dolnośląskie):
Marcin Zuchora
tel. 530-068-473
marcin.zuchora@elpeak.pl

Napisz e-mail
Copyright 2017 © http://elpeak.pl

Informacje: zamowienia@elpeak.pl, Telefon: 32 601-23-10, 32 601-23-42